Interview met Daan Pastoor over de actie
Wij hebben weer een prachtige opbrengst van uw schoenen (zo ‘goed als nieuw in de kast’ omdat ze te klein of te groot zijn, knellen of u draagt ze om een andere reden niet meer), kunnen overhandigen aan de dak- en thuislozen van de Tussenvoorziening in Utrecht en aan de dak- en thuislozen van de Inloop (Leger des Heils) aan de Nieuwe Gracht in Utrecht.
In 2020 is deze actie een groot succes geweest maar in 2023 is er twee keer zoveel gebracht! Daarom hebben wij twee instellingen die zich inzetten voor dak- en thuislozen schoenen geschonken.


Maatschappelijke Uitverkoopactie! Dhr. H. Griffioen, vrijwilliger van Sleep Inn, het Snurkhuis in Utrecht ontvangt schoenen voor dak- en thuislozen.
Begin februari doneren wij maar liefst 10 dozen (sinaasappel-dozen) met ingenomen schoenen aan de heer Henk Griffioen, vrijwilliger bij Sleep Inn, Het Snurkhuis in Utrecht t.b.v. dak- en thuislozen. De schoenen komen daadwerkelijk terecht waar ze nodig zijn!
SECOND LIFE SHOES
Benieuwd naar wat Henk allemaal doet? Klik hier
